Restaurant Island

Restoran Kurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Version 25.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Stark Apps GmbH
Restaurant Island; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, hayalinizdeki restoranı kurarak en iyi şekilde işletmeye çalışacağınız, yavaş yavaş ilerleyen yapısı ile bağımlılık yaratan eğlenceli bir simülasyon oyunudur

Restaurant Island; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, hayalinizdeki restoranı kurarak en iyi şekilde işletmeye çalışacağınız, yavaş yavaş ilerleyen yapısı ile bağımlılık yaratan eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Facebook hesabınız ile giriş yaparak oynayabileceğiniz oyunda dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz de arkadaşlarınızla oynayarak yardımlaşabilirsiniz. Klasik restoran oyunlarının aksine müşterilerinize menü yetiştirmek yerine, restoranınızı yeniden inşa ederek geliştirmeye çalışacaksınız.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunula oyunda restoranınızı sıfırdan inşa ederek geliştirmeye ve büyütmeye çalışacak, ilk bölümlerinde sadece tost, hamburger, cheesecake, cheeseburger gibi basit menüler hazırlarken ilerleyen bölümlerde menüleriniz artacak. Bu sayede restoranınıza daha fazla müşteri gelecek ve kazandığınız para artacaktır. Kazandığınız paralarınızı yine restoranınızı geliştirmek ve dekore etmek için harcayabilirsiniz.

Basit dokunma hareketleri ile yöneteceğiniz oyunda, her şeyi tek bakışla göremiyorsunuz. Örneğin restoranınızda masaları ve masalarda oturan müşterilerinizi görmek için ekranı kaydırmanız gerekiyor. Bu sebeple tabletinizde oynarken veya büyük ekrana sahip bir akıllı telefonda oynarken çok daha fazla zevk alabilirsiniz.

Restaurant Island indir